4-сынып оқушылары «Қоршау шежіресі» деректі фильмін тамашалады.
Фильм балаларға қоршауда қалған Ленинградтағы өмірді көрсетті. Сирек кездесетін кадрлар шоу қатысушыларына ұлы қаланың қирауы, бомба қоймалары, ленинградтықтардың жұмысы мен оқуы туралы, көптен күткен азат ету күні қалай жеткені туралы айтып берді.
Көруден кейін ашық диалог форматында көргендер талқыланды. Мұндай іс-шаралар халқымыздың ұлы тарихи өткенін қозғауға, Отан то қорғаушылар мен батырлардың жауынгерлік ерліктерін білуге ​​және құрметтеуге көмектеседі.
өткен және қазіргі.